Course

StudioX ile İlk Otomasyonunuzu Oluşturun (v2021.10)

Yeni başlayanlar için bu RPA UiPath öğreticisiyle StudioX ile katılımlı bir otomasyon oluşturma deneyimini yaşayın. Kodlama deneyimi gerekmez.
  • 201 enrolled students
  • October 25, 2023
Not Started

Watch a preview

StudioX ile İlk Otomasyonunuzu Oluşturun (v2021.10)

  • 02:30:00
  • Downloadable resources available
  • Diploma of Completion included
Start Learning Now

Course details

Difficulty Level

Beginner

Language

Turkish

Completion time

02:30:00

Product covered

Assistant, Robots, StudioX

StudioX eğiticileriyle İlk Otomasyonunuzu Oluşturma Hakkında 

StudioX ile İlk Otomasyonunuzu Oluşturun kursu, yeni başlayanlar için hazırlanmış eksiksiz bir RPA UiPath eğitimleri serisidir. Herhangi bir kodlama deneyimine sahip olmanıza gerek yok. UiPath StudioX eğitim videoları, otomasyon ve RPA geliştirme yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacaktır.    

Bir UiPath Automation Cloud hesabının nasıl oluşturulacağını ve StudioX'in nasıl yükleneceğini keşfedeceksiniz. Video demolarının yardımıyla ilk iki otomasyonunuzu oluşturacaksınız. Yeni başlayanlar için bu RPA öğreticisinin tamamlanması 2,5 saat sürer. Sonunda bir bitirme diploması alacaksınız. 

Ürün uyumu: Bu kurs UiPath Studio'nun 2021.10 ürün sürümü kullanılarak oluşturulmuştur ve daha yeni sürümler için de geçerlidir.  

  

İlk Otomasyon kursu kitlenizi oluşturun 

Bu kurs, yeni başlayanlar için bir RPA öğreticisidir. Mevcut programlama bilgisi veya kodlama deneyimi gerektirmez. Bu kurs, RPA geliştirme ve UiPath StudioX hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için uygundur.    

  

İlk Otomasyon gündeminizi oluşturun 

Bu RPA öğreticisi bir başlangıç kursudur. UiPath Automation Cloud'da bir hesapla nasıl başlayacağınızı, StudioX'i nasıl yükleyeceğinizi ve iki otomasyon projesi oluşturacağınızı gösterir:   

StudioX'i kullanmaya başlamanız için eğlenceli ve basit bir otomasyon. 

Diğerinde biraz daha zorlayıcı, gerçek bir kullanım durumundan yola çıkıldı.  

 

StudioX otomasyon kursu öğrenme hedefleri 

StudioX ile İlk Otomasyonunuzu Oluşturma kursunun sonunda şunları yapabileceksiniz:   

  • UiPath Automation Cloud'a bağlanın, yükleyiciyi indirin ve attended otomasyon ortamınızı kurun. 
  • StudioX'i kullanarak bir otomasyon oluşturun. 
  • Academy'de kendi öğrenim yolculuğunuzu tasarlayın. 

 

Bu yeni başlayan UiPath StudioX öğreticisini tamamladıktan sonra, otomasyon ve StudioX'i kullanarak nasıl otomasyon oluşturulacağı konusunda temel bir anlayışa sahip olacaksınız. StudioX'i kullanarak RPA'da daha fazla ilerleme kaydetmek istiyorsanız belirli veya ilgili otomasyon kursları seçebilirsiniz. StudioX ile PowerPoint Otomasyonu veya StudioX ile E-posta Otomasyonu kurslarına bir göz atın. Veya profesyonel RPA geliştirme aracı olan UiPath Studio'ya göz atmak istiyorsanız RPA Geliştirmeye Başlayın kursuna göz atın. Tüm seçenekleriniz için 'İlgili Kurslar' sekmesine bakın.